Pradžia
 
Paieška
 

Patarimai

Plačios paieškos galimybės

NT tipo ir paskirties laukeliuose galite pasirinkti bet kokį norimą kriterijų skaičių. Ši taisyklė galioja ir nurodant ieškomų sandorių vietą, t.y. laukeliams "Savivaldybė", "Gyv. vietovė", "Mikrorajonas" ir "Gatvė".

  • 2000 m. ir vėlesnės statybos butai Šiaurės miestelyje ir Žirmūnuose, Vilniuje
  • Praėjusio mėnesio butų sandoriai Kaune
  • Visi sandoriai Klaipėdos mieste ir rajone

Kuo tiksliau pasirinkite paieškos kriterijus

Jeigu sandorių paiešką atliekate didelio nekilnojamojo turto sandorių aktyvumo vietose, pvz., butams Vilniaus Šiaurės miestelio mikrorajone, tuomet nurodykite kuo daugiau paieškos kriterijų, kad gautumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sandorius, ir paieška neužtruktų kuo ilgiau. Įveskite šią informaciją:

  • NT objekto plotą nuo/iki;
  • Sandorio datą nuo/iki (sandoriui įvertinti pakaks dvejų metų);
  • Statybos metus - tai labai patogus kriterijus, norint gauti aktualius sandorius.

Pasirinkite arba mikrorajoną, arba gatvę

Mikrorajonų ribos nėra oficialiai nustatytos, tik menamos. Didmiesčiuose atsirandant naujiems arba plečiantis jau esamiems gyvenamiesiems kvartalams, šios ribos yra labai skirtingai suvokiamos. Jeigu paieškoje pasirinksite mikrorajoną ir gatvę, kuri visgi nebus priskirta šiam mikrorajonui, sistema nesuras nė vieno sandorio. 

Jeigu tiksliai žinote gatvę, kurioje ieškote sandorių, ją ir pasirinkite, o mikrorajonų laukelį palikite tuščią. Ir praneškite apie tokį neatitikimą el.paštu info@ntsandoriai.lt.

 

Jeigu norite pasitarti, rašykite klausk@ntsandoriai.lt

 
 
*close_me*
*close_me*